Έξι δυνατές αναμετρήσεις θα φιλοξενήσει ο σύλλογος μας στο ΔΑΚ Ευόσμου το τριήμερο 30 Σεπτεμβρίου και 1-2 Οκτωβρίου.
Οι αναμετρήσεις με άρωμα Pre League Γυναικών θα γίνουν στο πλαίσιο του 2ου τουρνουά στην μνήμη του παλιού μέλους της ΚΕΔ-ΕΟΠΕ και ΕΔ..
Οι ακαδημίες της ομάδας μας συνεχίζουν δυναμικά τις προπονήσεις τους στο ΔΑΚ Ευόσμου κάθε Πέμπτη, Σάββατο και Κυριακή, κοντά στους έμπειρους προπονητές του συλλόγου μας, με τις εγγραφές να συνεχίζονται κανονικά και με αμείωτο ρυθμό.Για περισσότερες π..
Η ομάδας μας ήταν ανταγωνιστική, κυρίως στα δύο πρώτα σετ, ενώ στο τρίτο η διαφορά άνοιξε από πολύ νωρίς, με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να πάρουμε κάτι παραπάνω από την αναμέτρηση.Τα κορίτσια του Κώστα Παπαδημητρίου πλέον κοιτάζει το παιχνίδι με τον ..
Τον Παναθηναϊκό θα φιλοξενήσει το Σάββατο η ομάδα μας για την 12η στροφή του πρωταθλήματος στο ΔΑΚ Ευόσμου.Η ομάδα μας αντιμετωπίζει μια από τις διεκδικήτριες του τίτλου και θέλει να έχει όσο το δυνατό ανταγωνιστικό πρόσωπο και να κερδίσει πολύτιμες ..
Νέα ήττα σημείωσε η ομάδα μας απέναντι στον Άρη για την 11η στροφή του πρωταθλήματος της Volley League Γυναικών. Τα κορίτσια του Κώστα Παπαδημητρίου παρά την θέληση και την όρεξη που είχαν εντός γηπέδου, δεν μπόρεσαν να πλησιάσουν την ποιότητα του Άρ..
Κακή εμφάνιση πραγματοποίησε η ομάδα μας απέναντι στο Μαρκόπουλο, με αποτέλεσμα να ηττηθεί με 0-3 και έτσι να παραμείνει στην 12η θέση με 4 βαθμούς. Στο πρώτο σετ τα κορίτσια παρότι ήταν κοντά στο σκορ, δεν μπόρεσε να πλησιάσουν περισσότερο και έτσι ..
Παρακολουθήστε ζωντανά την αναμέτρηση του Αίαντα Ευόσμου απέναντι
στο Μαρκόπουλου για τη δέκατη αγωνιστική της Volley League Women.Η
ζωντανή μετάδοση θα ξεκινήσει στις 17:45 για το Pre Game του αγώνα, η
ώρα έναρξης της αναμέτρησης είναι στις 18:00..
Τις αθλήτριες που θα βρεθούν στην αναμέτρηση με τον Πανναξιακό
ανακοίνωσε εχθές μετά το τέλος της προπόνησης ο προπονητής της ομάδας,
Κώστας Παπαδημητρίου. Η ομάδα προετοιμάζεται πυρετωδώς για να
είναι πανέτοιμη σε ακόμη ένα σημαντικό αγώνα τη φετ..
Ο Αίας Ευόσμου συμμετέχει συνολικά στην δράση συλλογής φαρμάκων και προϊόντων για το Κοινωνικό Φαρμακείο και Παντοπωλείο του Δήμου Κορδελιού-Ευόσμου.Γι΄ αυτόν το λόγο η συλλογή των φαρμάκων και των τροφίμων θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 27 και..
Aίας Ευόσμου και Αθλητικός Όμιλος Μαρκόπουλου υπόσχονται πολλά παραπάνω από μία δυνατή μονομαχία στο πλαίσιο της 10η αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Volleyleague Γυναικών, που θα φιλοξενηθεί το προσεχές Σάββατο 27 Νοεμβρίου στο Δημοτικό Αθλητικό Κέ..
Δεν τα κατάφερε η ομάδα μας στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Πορφύρα, παρότι στα δύο πρώτα σετ έπαιξε εξαιρετικό βόλεϊ προηγήθηκε αλλά δεν κατάφερε να κερδίσει τίποτα από το παιχνίδι. Στο πρώτο σετ τα κορίτσια του Κώστα Παπαδημητρίου βρέθηκαν μπρο..
Ολοκληρώνεται σιγά-σιγά η προετοιμασία της ομάδας για την αναμέτρηση με τον Πορφύρα στον Πειραιά το Σάββατο. Ο Κώστας Παπαδημητρίου έχει όλες τις αθλήτριες στη διάθεση, με σκοπό να καταστρώσει τα πλάνα για να πάρει την πολυπόθητη νίκη απέναντι στην Π..
Προκειμένου να μπορέσουμε να κάνουμε τον ιστότοπo μας όσο το δυνατόν πιο ελκυστικό χρησιμοποιούμε cookies. Εξακολουθώντας να χρησιμοποιείτε το Site μας, δηλώνετε ότι συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.